پنچ تجمع اعتراضی برگزار شد

 

طی روزگذشته و امروز، ۲۲۰ کارگر کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران در تبریز، گروهی از کارگران پیمانکاری راه‌آهن زنجان به تهران، جمعی از کارگران بازنشسته کارخانه لاستیک سازی کیان، جمعی از ناظران کشاورزی و گروهی از بازنشستگان فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۷، کارگران کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران در تبریزصبح امروز در سومین روز از اعتراض خواستار رفع مشکلاتشان شدند.

منابع کارگری دراین باره به ایلنا گفتند: “سه روز از اعتراض کارگران کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران در تبریز می‌گذرد و این کارگران هنوز منتظرند تا مسئولان به مطالبات آنان در خصوص رفع پلمب محل کارشان کاری انجام دهند”.

این کارگران که تعدادشان ۲۲۰ نفر است در ادامه تجمع اعتراضی دو روز گذشته، امروز نیز در مقابل درب ورودی کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران تجمع کرده‌اند.

به گفته یکی از کارگران حاضر در این تجمع، از روز پنجشنبه هفته گذشته که این واحد صنعتی از سوی اداره تصویه و امور ورشکستگی دادگستری شهرستان تبریز پلمب شده وما کارگران بیکار وبلاتکلیف شده‌ایم هنوز هیچ مسئولی پاسخگوی مشکلات ما کارگران نشده وما منتظر اقدامات اجرایی آن‌ها هستیم.

سرگردانی کارگران ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران در حالی ادامه دارد که روز گذشته ۴نفر از نمایندگان حوزه‌های انتخابیه استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره رفع پلمب و آغاز بکار شرکت ماشین آلات صنعتی ایران به وزیر کشور ودادگستری تذکر داده‌ بودند.

این نوشته در اعتراض و تجمع ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.