بعد از ۲۰ سال تحصیل مجبور به کولبری

کولبر قاچاقچی نیست کولبر به قول مسئولان بازرگان است ولی بازرگان بی سرمایه. هرگز فکر نمی کرم بعد از 20 سال تحصیل مجبور به کولبری بشوم.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، چند روز پیش در خبرها آمده بود جوانی با مدرک کارشناسی ارشد، در حال انجام کولبری است. در صدد برآمدیم تا با آن جوان صحبت کنیم و پای درد دل او بنشینیم، شاید حرف دل خیلی از جوان ها باشد.

مهدی ابراهیمی اهل و ساکن روستای بیساران متولد فروردین ۶۴، مقطع کارشناسی را در دانشگاه پیام نور سنندج گذرانده و مقطع کارشناسی ارشد جامعه شناسی را در دانشگاه پیام نور تهران به اتمام رسانده است. وی در جواب این سوال که آیا جهت کسب شغل مناسب تر و مرتبط با رشته تحصیلی، اقدامی انجام داده است، گفت: اقداماتی انجام داده ام ولی نه پیگیری قابل ملاحظه ای شده و نه جواب درستی گرفته ام. پارسال در همین زمینه خدمت نماینده مجلس آقای مرادی رفتم. ایشان نامه ای به وزارت کار و تعاون ارسال کردند. نامه را به اداره کار و تعاون استان ارجاع دادند. در استان هم بنده را به اداره تعاون شهرستان نزد آقای مهدی زاده فرستادند. ایشان گفت نامه را پیوست میکنم به گمرک مریوان، به گمرک مرز باشماق مراجعه کردم، در گمرک از بنده سوالاتی پرسیدند.لطفا ادامه گزارش را از اینجا دریافت کنید.

این نوشته در خبر ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.